KAIMO TURIZMO SODYBA – JŪSŲ ŠVENTEI

titru-ornamentas

Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ - tai Jūsų nepakartojamos istorijos pradžia, kur alsuoja ramybė ir atsiveria nepaprasto grožio gamta. Idealiausia vieta Jūsų vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, klasės, grupės draugų ar bendradarbių susitikimams bei įmonių renginiams. Vis dar ieškote kaimo turizmo sodybos vestuvėms?

Kaimo turizmas

Vila Viesai“ – sodyba vestuvėms ir ne tik: tai – ypatinga vieta Trakų rajone, šalia Veisų ežero. Čia kiekvienas ras galimybę atsigaivinti po maudynių pirtyje šalia esančiame vandens telkinyje, pagauti savo gyvenimo žuvį Viesų ežere, skanauti gardžiausius patiekalus klausantis gamtos garsų, leistis į romantišką pasiirstymą medine valtele, gėrėtis nepaprastu kraštovaizdžiu iš pokylių salės ar terasos, išgirsti gyvąją miško simfoniją, šokti basomis ant ką tik nupjautos žolės su šventės svečiais iki pirmųjų gaidžių, pamiršti, kad egzistuoja laikas.

Ši turizmo sodyba vestuvėms – tai, ko verta kiekviena nuotaka. Čia laikas teka tartum dviem. Gal dar ir vestuvių šventės dalyviams. Šioje vietoje laukia ne tik pramogos! O kur dar grynas oras, išskirtiniai gamtos vaizdai, saulėlydžio glostomas nepakartojamas peizažas. Negi įmanoma trokšti kitokios kaimo turizmo sodybos vestuvėms?

Vestuvių pokylis – iki paryčių

Tokia jauki erdvė – atradimas trokštantiems neišdildomų potyrių visam gyvenimui. Čia nepritrūks vietos nei muzikantams, nei valso žingsneliui ar dūkti trokštantiems mažiesiems šventės dalyviams.

Patirkite kas yra kaimo turizmas tikrąją to žodžio prasme: užuoskite kruopščiai šienaujamą kaimo pievą, garuojančią žemę bei rytmečio rasos aromatą. Sodyba, alsuojanti meile gamtai, svetingais sutiks tiek ieškantį erdvės ramybei, vestuvių pokyliui ar plenerams.

Kaimo turizmo sodybos vestuvėms

Čia pagalvota ir apie mažuosius šventės dalyvius – įrengtos sūpynės, batutas ir karstynės. Norisi aktyvaus poilsio ne tik jiems? Ne bėda! Leiskitės į dviračių žygį, sužaiskite krepšinį, badmintoną ar smiginį.

Erdvus kiemas, tikra lietuviška pirtis, lauko terasa, pavėsinė, lauko kepsninė, lieptelis maudynėms, tvenkinys, tinklinio aikštelė ir savaime įtraukianti gamtos harmonija suteiks privatumą (2 ha žemės plotas) bei užburiančią atmosferą tiek, bičiulių būrio pramogai, tiek įmonės vidiniam renginiui. Sodyba nutolusi vos 9 km nuo Trakų centro.

Skonių ir estetikos fiesta

Gyvomis gėlėmis „pražystantys“ patiekalai ar havajietiška aistra alsuojantys gaivinantys gėrimai?Sodyba vestuvėms – vieta, kur aukštos kvalifikacijos virėjai padės Jums patirtą tikrą skonio ir estetikos fiestą.

Pačios smagiausios ir įsimintiniausios pramogos laukia Jūsų Trakų rajone, Padumblės kaime. Šios kaimo turizmo sodybos vestuvėms tiesiog neįstengsite nerekomenduoti kitiems. Susisiekite su mumis tel.: +370 682 43459 arba el. paštu stanislava.kozakiene@gmail.com.