Sodybos nuoma verslo renginiams nuo 500 € | Renginių dalyviams paruoštos 58 miegamos vietos.

titru-ornamentas

Sodybos pastatuose įrengtos keturios erdvės, kuriose galima organizuoti įvairaus pobūdžio verslo renginius ir šventes. Renginių dalyviams paruoštos 58 miegamos vietos.

 
Pagrindinis namas
Pagrindinis namas
 
Namas su židiniu
Namas su židiniu
 
Pirties namukas
Pirties namukas

Konferencijų salės Trakų rajone

Sodyba „Vilaviesai“ siūlo 4 šiuolaikiškai ir funkcionaliai įrengtas konferencijų sales. Jos vienu metu gali priimti nuo 12 iki 50 žmonių. Šios patalpos gali būti pritaikytos ne vien konferencijoms, bet taip pat ir įvairiems susitikimams, priėmimams bei kitiems renginiams. Čia pasirūpinta visa reikiama aparatūra. Konferencijų salės Trakų rajone – išskirtiniams renginiams!

Maitinimu ir kavos pertraukėlėmis – pasirūpinta

Visose sodybos salėse galėsite grožėtis akį veriančiais panoraminiais vaizdais bei pažangiausiais technologiniais sprendimais. Visose keturiose konferencijų salėse – natūralus apšvietimas ir puiki akustika. Mes pasirūpinsime Jūsų nepriekaištingomis prezentacijomis.

Sodybos teritorijoje siūlomos lauko bei ežero pramogos verslo renginių dalyviams padės aktyviai pailsėti, o pastatuose įrengtos kokybiškos pirtys (jų sodyboje net 3, po pirtį visuose pastatuose) - atgauti jėgas po aktyvaus seminaro, konferencijos ar bet kurio kito renginio.

Konferencijų salės Trakų rajone

Sodybos erdvės idealiai pritaikytos ne tik konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, banketams, furšetams ir kitiems verslo renginiams ar dalykiniams susitikimams, susibūrimams. Kaimo turizmo sodyba „Vilaviesai“ puikiai tinka ir komandos formavimo renginiams ar kūrybinėms sesijoms, kuomet prireikia kelių atskirų arti viena kitos esančių erdvių. Tokio pobūdžio renginiai šiltuoju metu laiku gali būti perkelti ir į lauką. Kiekvienu atveju gali būti pasirūpinta reikiamu stalų išdėstymu.

Jums pageidaujant, salių erdvės gali būti išplėstos miegamųjų kambarių sąskaita. Galite būti tikri, kad konferencijų dalyvių dėmesio čia niekada netrikdys pašaliniai garsai – sodyba toli nuo miesto šurmulio ir pašalinių akių.

Apgyvendinimo ir maitinimo galimybės

Seminaras ar konferencija – nevienadienis renginys? Ir šiuo atveju Jūs esate pačioje tinkamausioje vietoje. Jūsų renginio dalyviai galės pailsėti čia pat – bet kuriame iš sodybos pastatų. Renginio svečiams siūlome nakvynę sodybos pastatuose, kuriuose įrengta 12 jaukių miegamųjų kambarių. Maksimalus nakvynių skaičius vienu metu – 58 žmonės.

Renginių, konferencijų metu gali būti pasirūpinta profesionaliu maitinimu. Maitinimas ir kavos pertraukėlės konferencijų, seminarų dalyviams gali būti patiektos konferencijų salėse ar kitoje sodybos erdvėje. Siūlome ne tik užkandžius, bet ir pačius įvairiausius karštus patiekalus – viskas gaminta profesionalių sodybos virėjų rankomis. Kuo pamaitinti svečius liks tik Jūsų fantazijos reikalas.

Maloniai kviečiame išbandyti gamta, ramybe ir draugiškumu alsuojančias mūsų paslaugas!

sodyba-verslo-renginiams

Pagrindinio namo erdvės

titru-ornamentas
 
Konferencijų salė
 

1 - konferencijų salė (130.02 kv.m)


Pirmame pagrindinio namo aukšte įrengta erdvi, šviesi konferencijų - pobūvių salė, talpinanti iki 50 žmonių. Salėje įrengta profesionali garso aparatūra su lubose išdėstytais garsiakalbiais bei visa reikalinga audio ir vaizdo technika. Salė puikiai tinka didelėms šventėms, pobūviams, vestuvėms, jubiliejams, banketams, furšetams. Salė lengvai transformuojama ir pritaikoma verslo renginiams. Galimi įvairūs stalų išdėstymo būdai.
 
Pagrindinis namas
namo planas
ŽIŪRĖTI
 
Pasitarimų kambarys
 

2 - pasitarimų kambarys (22.05 kv.m)


Verslo renginių metu patalpa atlieka pasitarimų kambario vaidmenį. Kambaryje yra įrengta virtuvė su visa buitine technika, indais bei įrankiais, tad sodyboje apsistojusiems svečiams kambarys gali tarnauti, kaip maisto ruošos ir valgymo vieta, o pirties kūrenimo metu, kaip vieta leidžianti atvėsti, pabendrauti ir išlenkti alaus bokalą. Talpina 12 žmonių.
 
Pagrindinis namas
namo planas
ŽIŪRĖTI
 

Namo su židiniu erdvė

titru-ornamentas
 
svetaine
 

3 - salė-svetainė-valgomasis (80.00 kv.m)


Šviesi, erdvi, stilinga, maloniai mediena kvepianti patalpa, kurią galima naudoti ir kaip pobūvių salę, ir kaip poilsiui skirtą vietą. Šalia svetainės įrengta virtuvė, kuri su svetaine sudaro vieną bendrą erdvę. Svetainėje įrengtas židinys, yra minkštų baldų komplektas, muzikinis centras, SAT TV, Wi-Fi. Talpina 22 žmones.
 
Namas su židiniu
namo planas
ŽIŪRĖTI
 

Pirties namuko erdvė

titru-ornamentas
 
Svetainė-valgomasis
 

4 - svetainė-valgomasis (25.98 kv.m)


Patalpa skirta poilsiui po pirties, mažiems pobūviams ar vakarėliams. Joje yra virtuvė su visa buitine technika, indais ir įrankiais, valgomasis stalas, minkšta sofutė, TV įranga, muzikinis centras. Pirties kūrenimo pečius įrengtas su stiklinėmis durelėmis, tad pirties kūrenimo metu galima ne tik patogiai kontroliuoti pirties temperatūrą, bet ir mėgautis ugnies liepsna. Patalpa tinka 10-12 žmonių kompanijai.
 
Pirties namukas
namo planas
ŽIŪRĖTI

 

Susisiekite