Sodybos nuoma vestuvėms nuo 600 € | Ant ežero kranto

titru-ornamentas

Sodyboje puikios sąlygos švęsti vestuves!

Sodyba „Vila Viesai“ – sodyba vestuvėms
 

Ieškote sodybos vestuvėms Trakų rajone? Trokštate didžiulės šventės? Sodyba „Vila Viesai“ – ta vieta, kur gali būti patenkinta daugelis poreikių. Ši vieta išskirtinė tuo, jog čia galima suorganizuoti ne tik dideles, bet ir kuklias vestuves. Atvirame sodybos plote gali tilpti net apie tūkstantį svečių, tad šioje vietoje galima surengti, net ir koncertą! Sodyba vestuvėms Trakų rajone – tai, ką visada verta rinktis!

Sodyba vestuvėms – Jūsų šventei

Sodybos teritorija bei nuostabus kraštovaizdis puikiai tinka santuokos ceremonijai prie ežero. Dažnas įsivaizduoja tariantis priesaikos žodžius gražioje gamtoje. Čia šis noras bus lengvai įgyvendintas. Jums nereikės sukti galvos ir dėl fotosesijos – fotografo kadro vertas kiekvienas, net ir pats atokiausias sodybos kampelis. Juk esate verti paties geriausio!

Vestuvių šventė gryname ore – nuostabus pasirinkimas, bet tai planuojant prieš pusmetį ar net metus, neįmanoma būti tikriems dėl palankių oro sąlygų svarbiausią dieną: gali būti saulėta bei šilta diena, o gal ūžaus vėtra, medžių lapus plėš kruša, o padangę skros žaibai. Pasirinkus šią sodybą vestuvėms, net ir pats blogiausias oras netaps bėda, nes siūlome dvi erdves Jūsų šventei. Jei nebus įmanoma švęsti lauke, bus galima keltis į vidų.

Čia pamergės pavargusias nuo šokių kojas galės sumerkti į skaidrų ežero ar tvenkinio vandenį, pabroliai pažaisti tinklinį ar badmintoną. Nepamiršome ir vestuvių šventės atributo – pirties. O kiek dar šaunios veiklos ar vestuvinių užduočių galite sumanyti visoje sodybos teritorijoje. Šioje sodyboje vestuvių šventė gali tapti įsimintina bet kuriuo metų laiku.


Geras susisiekimas


Šioje kaimo turizmo sodyboje galėsite mėgautis visais reikalingais privalumais – pramogomis, nakvyne, žaidimų aikštele ir t.t. Sodyba „Vila Viesai“ nuo Vilniaus nutolusi 40 kilometrų, o nuo Trakų centro – vos 9 kilometrus.

Sodyboje „Vila Viesai“ galite surengti ne vien vestuvių šventę. Čia visada galite organizuoti jubiliejus, seminarus, komandos formavimo renginius ar kitas šventes.
 

Kaimo turizmo sodybos privalumai:

 • didžiulė uždara teritorija (bendras sodybos teritorijos plotas – 2 ha),
 • 3 pastatai,
 • pramogų erdvė,
 • tvenkinys,
 • nepriekaištinga ežero pakrantė,
 • jauki bei tvarkinga aplinka,
 • erdvi bei šviesi pobūvių salė (130 kv.m.) kurioje telpa iki 60 žmonių,
 • salė mažoms vestuvėms iki 22 žmonių,
 • 12 miegamųjų kambarių. Juose maksimaliai gali įsikurti 58 žmonės,
 • VIP kambarys jaunavedžiams su vaizdinga ežero panorama,
 • nemokamos vietos automobiliams, 3 pirtys ir lauko pramogos.
vestuves

Salė didelėms vestuvėms iki 50 žmonių

titru-ornamentas
 
Didžioji pobūvių salė

1 - didžioji pobūvių salė (130.02 kv.m)

Pirmame pagrindinio namo aukšte įrengta erdvi, šviesi pobūvių salė, talpinanti iki 60 žmonių. Salėje įrengta profesionali garso aparatūra su lubose išdėstytais garsiakalbiais bei visa reikalinga audio ir vaizdo technika. Salės gale yra veikiantis virtuvės kampas. Iškilmingų švenčių metu virtuvės baldai uždengiami balto krentančio audinio dekoru, kuris virtuvės kampą paverčia gražia fotosesijų sienele.
 
Pagrindinis namas
namo planas
ŽIŪRĖTI
 

Salė mažoms vestuvėms iki 22 žmonių

titru-ornamentas
 
Mažoji salė su virtuve
  

2 - mažoji salė su virtuve (80.00 kv.m)


Šviesi, erdvi, stilinga, maloniai mediena kvepianti patalpa įrengta name su židiniu, kurią galima naudoti kaip pobūvių salę mažoms vestuvėms. Šalia salės įrengta virtuvė, kuri su pobūvių vieta sudaro vieną bendrą erdvę. Salėje įrengtas židinys yra minkštų baldų komplektas, muzikinis centras, SAT TV, Wi-Fi. Talpina 22 žmones.
 
Namas su židiniu
namo planas
ŽIŪRĖTI
 

VIP kambarys jauniesiems

titru-ornamentas
  
VIP kambarys jauniesiems
  

3 - VIP dvivietis (24.05 kv.m)

1 dvigulė lova

Jaukus ir erdvus VIP kambarys su plačia ir labai patogia dvigule lova įrengtas name su židiniu. Langas priešais lovą pasitinka rytais kylančią saulę ir žavi ežero vaizdais. Šalia kambario įrengta pirtis ir erdvus bei stilingas vonios kambarys.
 
Namas su židiniu
namo planas
ŽIŪRĖTI
 
Visi sodybos kambariai

 

Didelė ir tvarkinga sodybos teritorija - 2 ha

titru-ornamentas
Sodyba vestuvėms
1 - Pagrindinis namas (name įrengta didžioji pobūvių salė); 2 - namas su židiniu (name įrengta mažoji salė ir VIP kambarys jauniesiems).

 

Susisiekite