Sodybos nuoma nuo 200 € | Vila Viesai

titru-ornamentas

Viešnagei, poilsiui, šventei ar renginiui nuomojame ne tik atskirus kambarius, pastatus, teritoriją, bet ir visą sodybą:

Sodybos nuoma

 

Poilsis kaimo turizmo sodyboje

Poilsis šalia vandens telkinio, uodžiant tyrą miško orą – vienas iš išskirtinių malonumų. Poilsis kaimo turizmo sodyboje – tai, ko šiuo metu ieškote? Laisvalaikis sodyboje „Vila Viesai“ - bus toks, kokį norėsis dar ne sykį kartoti.

Sodyba prie ežero

Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ – ne vien sodybos nuoma vestuvėms, bet ir nuostabi vieta trokštantiems praleisti tiek aktyvų, tiek ramų laisvalaikį. Tai – 2 ha žemės teritorija Trakų rajone, kurioje rasite ne tik pavėsines, lauko kepsnines, vaikų žaidimų aikštelę, sales šventėms ar seminarams, krepšinio, tinklinio ar badmintono aikšteles, bet ir visas galimybes leisti į žygį dviračiais ar sutikti saulę irstantis medine valtele.

Trokštate nepamirštamų vestuvių? „Vila Viesai“ - tam tinkama ir kaip sodyba vestuvės, ar kaip vila vestuvėms. Jūsų šventė čia galės tapti nepaprastai gražia naujos istorijos pradžia. Šventės dalyviams siūloma nakvynė keliuose vilos pastatuose.

Domina konferencijų salės nuoma? Jūsų renginio ar seminaro dalyviai pasijus gavę dvigubą naudą ir malonumą: galės pailsėti bei pasisemti siekiamų žinių. Be to, čia visada bus apsaugotas ir Jų privatumas.

Pirties nuoma – visiškai atgaivai

Norisi ramiai atsipalaiduoti ar pajusti ramybę? Nusiplaukite visus rūpesčius šiuolaikiškoje pirtyje ar medituodami ant ką tik nupjautos žolės. Vakarais verta pasimėgauti saulėlydžiu, išsitiesus prie ežero ar jaukiai įsitaisius erdvioje terasoje ar pavėsinėje. Čia Jūsų ramybė ir poilsis niekada nebus sudrumsti.

Esate pametę galvą dėl žvejybos? Pasinerkite į stresą  nuimančią žvejybą - čiupkite valtį ir meškeres! Vakare galėsite gardžiuotis ant grotelių keptais savo laimikiais. Juk žuvis ant grilio pati skaniausia.

Poilsis kaimo turizmo sodyboje

Sodybos nuoma Trakų rajone – ideali galimybė išsivaduoti nuo miesto šurmulio, pabūti su savimi ar pasidžiaugti mylimais žmonėmis. Koks malonumas gyvenime įstengtų pranokti šį? Nepraleiskite galimybės dovanoti nepamirštamą laiką tiems, kurie to verti.

Kaimo turizmo sodyba yra pritaikyta visiems –  visiškai nesvarbu, ar viešite vienas ar su šeima ar bičiuliais – čia neabejotinai rasite, ką nuveikti kiekvienu atveju. Galime drąsiai pažadėti, jog pas mus negresia nuobodulys, nepriklausomai nuo metų laiko.

 
3 pastatai su salėmis ir pirtimis
 
58 vietos nakvynei ir renginiams
 
80 metrų ežero pakrantės

Mes labai lanksčiai žiūrime į kiekvieno mūsų svečio poreikius ir galimybes, todėl visada esame atviri Jūsų pasiūlymams. Užsisakant sodybą ilgesniam laikotarpiui yra taikomos nuolaidos iki 10 procentų. Visos sodybos nuomos kaina derinama individualiai. Dėl užimtumo geriausia susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu. 

Susisiekite
 

Atskirai išsimuonoti galima ir pavienius pastatus, kurių sodyboje yra trys:

 
Pagrindinis namas
Pagrindinis namasPagrindinis namas
 
Namas su židiniu
Namas su židiniuNamas su židiniu
 
Pirties namukas
Pirties namukasPirties namukas 

Taip pat nuomojami ir pavieniai kambariai, kurių sodyboje yra 12.