skip to Main Content
+370 682 43459 vilaviesai@gmail.com

Apie mus

Kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ IŠSKIRTINUMAI

Dairotės sodybos vestuvėms ar kitai svarbiai gyvenimo šventei paminėti? Norite suorganizuoti įmonės renginį toliau nuo miesto centro? O gal trokštate fizinės ir dvasinės atgaivos, kurią teikia poilsis prie ežero? Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ – tai netoli Vilniaus, Trakų r. įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, kuri išsiskiria erdvia, pavyzdingai tvarkoma 2 ha teritorija, plačia Viesų ežero pakrante ir komfortiškais pastatais nuomai.

Pagrindinė „Vila Viesai“ teikiama paslauga yra sodybos nuoma vestuvėms, šventėms, renginiams ir poilsiui. Pagal atvykimo progą, žmonių skaičių ir kitus pageidavimus, svečiai gali rinktis iš 3-jų sodybos namų, kuriuose yra įrengtos pobūvių salės, virtuvės, pirtys, jaukūs miegamieji ir didžiulės terasos: Pagrindinį namą, Namą su židiniu ir Pirties namuką. Atitinkamai pagal viešnagės pobūdį siūlome ir kitas, su šventėmis, renginiais bei poilsiu susijusias paslaugas: salės nuoma, maistas šventėms, švenčių dekoravimas, sveikatinimas, pramogos, šventinės pramogos-reginiai, techninės įrangos nuoma (daugiau informacijos).

Jeigu svarstote, kuo išskirtinė yra kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ ir kodėl vertėtų pasirinkti būtent ją, išvardinsime esminius mūsų privalumus. Jeigu paminėtuose punktuose rasite bent keletą Jums svarbių elementų, maloniai kviečiame apsilankyti „Vila Viesai“ – gamtos terapijos ir šiuolaikinio komforto pasaulyje!

10 priežasčių pasirinkti sodybą prie ežero „Vila Viesai“:

Vila Viesai - Sodybos Nuoma Trakų R. Įvažiavimas į Sodybą

PATOGI VIETA


Sodyba randasi strategiškai patogioje vietoje – nuo Vilniaus atstumas apie 40 km, nuo Kauno apie 75 km, o nuo Trakų tik apie 13 km. Vykdami pas mus vaizdingu Trakų rajono keliu pasieksite nepamirštamą vietą Padumblės kaime. Plačioje Viesų ežero krantinėje įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ – tai gamtos ir žmogaus rankomis sukurta oazė norintiems pabėgti nuo tankiai apgyvendinto miesto sąmyšio.

Vila-Viesai_Kaimo-turizmo-sodyba_Traku-r_02

ERDVI TERITORIJA

Sodybos teritorija siekia net 2 ha, tad plačiose erdvėse pasijusite išties laisvi. Sodybai priklauso net 80 m Viesų ežero pakrantės, kuri yra pritaikyta tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui bei romantiškoms fotosesijoms.

Sodybos-nuoma Traku Rajone-Vila-Viesai

KOMFORTIŠKI NAMAI


Svečių pasirinkimui siūlomi net 3 šiuolaikiški dviejų aukštų namai nuomai su salėmis, virtuvėmis, jaukiais miegamaisiais, pirtimis ir didžiulėmis terasomis: Pagrindinis namas; Namas su židiniu ir Pirties namukas (daugiau informacijos).

„Vila Viesai“ Sodyba Vestuvėms – Jaunųjų Elegancija Sodybos Fone

SODYBA VESTUVĖMS, ŠVENTĖMS, RENGINIAMS


Šviesi 130 kv. pokylių / konferencijų salė talpina iki 60 žmonių. Jaukūs miegamieji taip pat yra paruošti 60-čiai asmenų. Svečių patogumui neapsiribojame sodybos nuoma ir įvairiems pobūviams, renginiams teikiame papildomas paslaugas: maistas šventėmsšvenčių dekoravimas (daugiau informacijos), šventinės pramogos-reginiai (daugiau informacijos) ir techninės įrangos nuoma kokybiškam pranešimų pristatymui, švenčių iliustravimui (daugiau informacijos).

Vila Viesai - Sodybos Nuoma Trakų R. Poilsis Prie Ežero

SODYBA POILSIUI


Erdvi „Vila Viesai“ teritorija bei platus ežero krantas puikiai tiks įvairiam poilsiui: norint atokvėpio dviese, atostogoms su šeima bei draugiškam pabėgimui iš miesto su didesne kompanija. Greta komfortiškų namų nuomos, sveikatinimo ir pramogų, poilsiautojams čia aktualus paplūdimys su švelniu pajūrio smėliuku, 2 ilgi lieptai ir saugių maudynių garantijos (daugiau informacijos).

Vila-Viesai_sodyba_Poilsis-prie-ezero_Kubilas

SVEIKATINIMAS


Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ siūlo net 3-jų rūšių sveikatinimo procedūras, kurios atstato fizines ir dvasines jėgas, ramina nervus, gerina bendrą organizmo būklę, stiprina imunitetą ir net gali padėti gydyti kai kurias ligas. Tai – pirtis, sauna ir kubilas (daugiau informacijos).

Sodybos Pramogos Vila-Viesai_sodyba_Poilsis-prie-ezero_Vandens-pramogos

SODYBOS PRAMOGOS


Kad poilsis prie ežero būtų visapusiškai turiningas ir sodybos nuoma teiktų dar daugiau pasitenkinimo, svečių laukia įvairios sodybos pramogos: pramogos vandenyjeaktyvios pramogos sodyboje bei pramogos vaikams (daugiau informacijos).

Vila-Viesai-Sodyba_Gamtos-terapija_Gulbes_02

GAMTOS TERAPIJA IR SODO DIZAINAS


Gamtos terapijos veiksniai „Vila Viesai“ sodyboje pasireiškia per 1) Viesų ežerą, 2) pakrantės augmeniją ir paukščius, 3) sodybos aplinkos dizainą. Čia gausu čiulbančių, ulbančių, kukuojančių ar tiesiog savo karališku grožiu žavinčių paukščių. Vila Viesai“ eksterjere puikuojasi žydintys krūmai, gėlių klombos, kiti kraštovaizdžio apipavidalinimo sprendimai, kurius detaliai aprašėme meniu punkte „Sodybos aplinka“ (daugiau informacijos).

Vila Viesai - Sodybos Nuoma Trakų R. Iškaba Ant Pagrindinio Namo

DARBO LAIKAS IŠTISUS METUS


Sodyba dirba be pertraukų, ištisus metus. Atvykite ir įsitikinsite, kad kiekvienas sezonas kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ teritorijoje yra savaip žavus – svaigios vasaros, auksiniai rudenys, snieguotos žiemos ir gaiva alsuojantys pavasariai!

„Vila Viesai“ Sodyba Trakų R. – Švenčių, Vestuvių Dekoravimas

KOKYBĖ IR APTARNAVIMAS


Laikomės aukščiausių kokybės standartų komforto, estetikos, aptarnavimo ir higienos srityje. Tam, kad svečiai nesukaistų karštą vasaros dieną, pobūvių salėse įrengtos modernios kondicionavimo sistemos. Gerą vestuvių puotos atmosferą užtikrina profesionali foninio įgarsinimo sistema. Aptarnavimas. Atidžiai bei operatyviai prižiūrime visą šventės eigą ir drauge siekiame sukurti stebuklingas švenčių akimirkas, todėl labai dažnai sulaukiame puikių įvertinimų, atsiliepimų. (Svečių atsiliepimai).

Kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ paslaugos: kaina, užimtumas, rezervacija

Jeigu Jus sudomino „Vila Viesai“ sodybos nuoma ar kitos paslaugos, konkrečios detalės, kainos, užimtumas ir rezervacijos yra derinama individualiai: 

Tel. +370 682 43459
El. p. stanislava.kozakiene@gmail.com
Messenger žinute: Vila Viesai – sodybos nuoma – Trakų r.“ Facebook psl.
Kontaktų formoje: https://www.vilaviesai.lt/kontaktai

Sodybos adresas: Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“
Kranto g. 9, Padumblės k., LT-21103 Trakų r.

Susisiekti su mumis

    YouTube
    Instagram