skip to Main Content
+370 682 43459 vilaviesai@gmail.com

Kitos paslaugos

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“:
KITOS PASLAUGOS

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ – tai netoli Vilniaus, Trakų r. įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, kuri išsiskiria erdvia, pavyzdingai tvarkoma 2 ha teritorija ir plačia Viesų ežero pakrante. Čia galima išsinuomoti 3-is komfortiškus dviejų aukštų namus su pirtimis, terasomis, salėmis ir jaukiais miegamaisiais. „Vila Viesai“ teikia sodybos namų, salių nuomos paslaugas. Pobūvių sodyboje metu tiekiamas maistas šventėms bei vykdomos dekoravimo paslaugos. Taip pat siūlomos sveikatinimo procedūros (pirtis, sauna, kubilas) bei įvairios pramogos Viesų ežere ir sodybos teritorijoje.

Siūlome:

Greta paminėtų sodybos „Vila Viesai“ veiklų, yra teikiamos ir kitos paslaugos renginiams, pobūviams, vestuvėms:
techninės įrangos nuoma kokybiškam informacijos pateikimui ir šventinės pramogos – puošnūs ir magiški spektakliai vestuvių puotai.

Techninės įrangos nuoma

Tam, kad Jūsų įmonės, organizacijos, kolektyvo renginys bar šventė būtų sėkmingas ir dalyviams paliktų neišdildomus įspūdžius, kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ pasirūpina ne tik pobūvio ar konferencijų salės nuoma, maitinimu, apgyvendinimu, pramogomis, sveikatinimu, bet ir techninės įrangos nuoma kokybiškam informacijos pateikimui, pranešimų pristatymui, iliustravimui, apipavidalinimui.

Techninė įranga renginiams ir šventėms:

  • Konferencijų projektorius (Benq MS506) – rodo stulbinančias pateiktis per visą ekraną su smulkiausiomis detalėmis nepriklausomai nuo aplinkos apšvietimo lygio.
  •  Konferencijų stovas (100 x 80 cm) – mobilus vienpusis stovas su galimybe tvirtinti bloknotą. Ekrano bloknotais pasirūpina patys renginio organizatoriai.
  • Konferencijų ekranas – pastatomas trikojis ekranas 2×3, 150x150cm.

Šventinės pramogos

Tam, kad Jūsų pobūvis – vestuvės, jubiliejus ar kita šventė taptų išties įspūdinga ir vyktų itin sklandžiai, sodyba vestuvėms, sodyba šventėms „Vila Viesai“ iš karto pasirūpina ne tik sodybos nuoma; pobūvio dekoravimu; maisto gamyba, bet ir siūlo keletą puošnių, magijos elementų turinčių spektaklių jaunavedžiams.

Puotos kulminacijoje vestuvių dekoravimas gali būti papildytas efektingomis, teatrališkomis pramogomis / reginiais: šampano taurių piramidės spektakliu ir vestuvių aukuro su gintaro dulkėmis ritualu.

Šampano taurių piramidės spektaklis – tai sodybos vestuvėms „Vila Viesai“ puotos kulminacijos atributas ir tuo pačiu – rafinuota, puošni šventės dekoracija. Jaunavedžiai į paruoštą taurių piramidę lėtai pila šampaną ir šis nekasdienis reginys visus šventės dalyvius verčia trumpam sulaikyti kvapą. Šis vestuvių puotos spektaklis yra viena pirmųjų užduočių, kurią atsargiai, susikaupus turi įvykdyti naujoji šeima. Taurės ir šampanas yra gražaus gyvenimo, malonių patirčių, ir tuo pačiu trapumo simbolis. Taurių piramidė tarytum sako – gyvenime viskas yra įmanoma, tik reikia tikėti ir drauge susikaupus dirbti vardan bendro tikslo.

Vestuvių aukuro su gintaro dulkėmis ritualas. Tai paslaptingas, užburiantis, senovės lietuvių papročius menantis ritualas. Tuo pačiu tai yra nakties reginys gryname ore, sukviečiantis visus sodybos vestuvėms „Vila Viesai“ pokylio svečius į lauką. Ugnis simbolizuoja naujos šeimos namų židinį, jaukumą, santarvę. Į simbolinį aukurą drauge su vestuviniais linkėjimais metamas gintaras nuo seno vertinamas kaip išskirtinių galių suteikiantis amuletas. Gintaras yra vadinamas paslaptingu saulės akmeniu, jis pasižymi apsauginėmis galiomis, stiprina jaunavedžių sveikatą, padeda gerai sutarti šeimoje ir veda į klestėjimą.

Sodyboje vestuves švenčiantiems Jaunavedžiams gintaro dulkių ritualo pramoga yra 🎁 DOVANA nuo sodybos vestuvėms „Vila Viesai“!

Kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ paslaugos: kaina, užimtumas, rezervacija

Jeigu Jus sudomino „Vila Viesai“ sveikatinimo paslaugos (pirtis, sauna, kubilas), sodybos nuoma ar konkretaus namo nuoma, paslaugos kaina, užimtumas ir rezervacija yra derinama individualiai: 

Tel. +370 682 43459
El. p. stanislava.kozakiene@gmail.com
Messenger žinute: Vila Viesai – sodybos nuoma – Trakų r.“ Facebook psl.
Kontaktų formoje: https://www.vilaviesai.lt/kontaktai

Sodybos adresas: Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“
Kranto g. 9, Padumblės k., LT-21103 Trakų r.

Susisiekti su mumis

    YouTube
    Instagram