skip to Main Content
+370 682 43459 vilaviesai@gmail.com

Sodybos nuoma

„Vila Viesai“ – komfortiškos SODYBOS NUOMA Trakų r.

  • Planuojate vestuves ar kitą svarbią gyvenimo šventę gamtos apsuptyje?
  • Norite suorganizuoti įmonės renginį toliau nuo miesto centro?
  • Trokštate fizinės ir dvasinės atgaivos, kurią teikia poilsis prie ežero?

Visai nesvarbu, dėl kokios priežasties dairotės kaimo turizmo sodybos Vilniaus apskrityje, pagrindinis dalykas, siejantis Jus ir mus yra meilė gamtai, vandens stichijai, noras jaustis laisvam plačiose erdvėse ir tuo pačiu naudotis šiuolaikinės sodybos teikiamais patogumais.

Patogumai

Sodybos teritorija siekia net 2 ha, tad plačiose erdvėse pasijusite išties laisvi.

Sodybai priklauso net 80 m Viesų ežero pakrantės, kuri yra pritaikyta tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui bei romantiškoms fotosesijoms.

Svečių pasirinkimui siūlomi net 3 šiuolaikiški namai nuomai su salėmis ir pirtimis.

Šviesi 130 kv. pokylių, konferencijų salė talpina iki 60 žmonių. Jaukūs miegamieji taip pat yra paruošti net 60-čiai asmenų.

Svečių patogumui neapsiribojame sodybos nuoma ir įvairiems pobūviams, renginiams teikiame papildomas paslaugas: Maistas šventėms ir Švenčių dekoravimas (sodybos, salės puošimas bei stalų serviravimas).

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ siūlo net 3 antistresines sveikatinimo galimybes: sauna, pirtis, kubilas.

Kad poilsis prie ežero būtų visapusiškai turiningas ir sodybos nuoma teiktų dar daugiau pasitenkinimo, svečių laukia įvairios sodybos pramogos: pramogos vandenyje, aktyvios pramogos sodyboje bei pramogos vaikams.

Strategiškai patogi susisiekimo vieta: atstumas nuo Vilniaus – 40 km, nuo Kauno – 75 km. Sodyba dirba be pertraukų, ištisus metus. Atvykite ir įsitikinsite, kad kiekvienas sezonas kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ teritorijoje yra savaip žavus!

Apie mus

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“

„Vila Viesai“ – tai netoli Vilniaus, Trakų r. įsikūrusi prabangi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, kuri išsiskiria pavyzdingai tvarkoma 2 ha teritorija, plačia Viesų ežero pakrante ir atsakingai teikia šias paslaugas:

Susisiekti su mumis

    YouTube
    Instagram