skip to Main Content
+370 682 43459 vilaviesai@gmail.com

Pramogos

Kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ PRAMOGOS

Dairotės kaimo turizmo sodybos prie ežero, nes norite gamtoje ne tik pailsėti nuo kasdienybės tempo, bet ir visapusiškai pagerinti fizinę bei psichinę savijautą? Jums svarbu ne tik linksmintis su smagia kompanija, atlikti sveikatinimo procedūras (pirtis, sauna, kubilas), bet ir dalyvauti aktyviose pramogose? O gal pasiilgote vienumos ir trokštate susilieti su gamta, medituoti, žvejoti? Bet kuriuo atveju esate laukiamas mūsų erdvioje sodyboje.

Laisvalaikio pramogos „Vila Viesai“ sodyboje:

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ – tai netoli Vilniaus, Trakų r. įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, kuri išsiskiria didele, pavyzdingai tvarkoma 2 ha teritorija ir plačia Viesų ežero pakrante. Čia galima išsinuomoti 3-is komfortiškus dviejų aukštų namus su pirtimis, terasomis, salėmis ir jaukiais miegamaisiais: Pagrindinį namą, Namą su židiniu ir Pirties namuką. Priklausomai nuo Jūsų pomėgių „Vila Viesai“ siūlo paįvairinti viešnagę prie ežero įvairiomis pramogomis.

vandens dviratis, valtis, žvejyba, maudynės (saugumui – kopėtėlės)

tinklinis, futbolas, smiginis, krepšinis (krepšinio lankas)

sūpynės, karstynės, batutas, smėlio dėžė, maudynės (dugnas nuo 0 lygio)

ežeras, pakrantės augmenija ir paukščiai, sodybos aplinkos dizainas

rusiška pirtis, sauna, kubilo nuoma

Pramogos vandenyje, Viesų ežere

Paplūdimys. Kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ pakrantė prie Viesų ežero siekia net 80 metrų, ji yra sutvarkyta ir nuolat prižiūrima. Ežero pakrantė sodyboje puikuojasi 15 metrų paplūdimiu su švelniu pajūrio smėliuku, tad ant jo malonu gulėti, mėgautis saulės voniomis.

Saugios maudynės mažiems ir dideliems.

 • Paplūdimio dugnas į ežerą prasideda nuo 0 lygio, tad su tėvelių priežiūra jis yra saugus mėgautis maudynėmis net ir mažiausiems vaikučiams.
 • Saugioms maudynėms užtikrinti prie abiejų lieptų yra įrengtos kopėčios, kuriomis patogu ramiai panirti  į vandenį karštą dieną arba po pirties, kubilo procedūrų. Tokiu būdu vandens vėsa gali atsigaivinti ir tie sodybos svečiai, kurie neplaukioja.

   

Vandens dviratis. Tai puikus būdas pamiklinti kojų raumenis. Plaukiojant lygiu vandens paviršiumi gera patirti ežero terapinį poveikį, pasišnekučiuoti su drauge vandens dviratį minančiu žmogumi. Nuplaukus toliau nuo sodybos įdomu pažvelgti į nutolusį krantą, girdėti tolimus šurmulius, žmonių balsus, ramiai pamąstyti, paklausyti gamtos garsų.

Medinė valtis. Ši vandens transporto ir pramogų priemonė duoda darbo rankų raumenims, nes tenka irkluoti, mediniais irklais kabinti ežero vandenis ir tokiu būdu judėti į priekį. Valtį dažnai renkasi žvejoti mėgstantys asmenys, romantiškos porelės arba trise norintys pasiplaukioti žmonės.

Žvejyba. Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ itin traukia žvejoti mėgstančius poilsiautojams. Žvejyba Viesų ežere vilioja dosniu laimikiu – čia kimba lydekos, karšiai, lynai, didieji karpiai, kuojos, starkiai ir kitos žuvys.

Aktyvus laisvalaikis

Komandiniai žaidimai. Jeigu norite surengti smagias sporto varžybas tarp draugų, giminių ar bendradarbių, kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ siūlo aikšteles ir priemones šiems komandiniams žaidimams: tinklinis ir futbolas.

Taiklumo žaidimai. Taip pat galima surengti taiklumo rungtynes, užsiimant šiomis sporto rūšimis: smiginis ir krepšinis, mėtant kamuolį į 1-ą krepšinio lanką.

Pramogos vaikams

Atostogos Lietuvoje su vaikais bus dar linksmesnės, jei pasirinkę poilsį prie ežero su šeima, pasinaudosite ir šiomis „Vila Viesai“ pramogomis vaikams:

 • Sūpynės – didelis medinis supamasis krėslas.
 • Karstyklės – nedidelės laipynės / karstynės vaikams yra įrengtos šalia sūpynių.
 • Batutas.
 • Smėlio dėžė.
 • Maudynės vaikams sodyboje yra saugios, nes paplūdimio dugnas prasideda nuo 0 lygio. Tokiu būdu, prižiūrimi tėvų, vandenyje pramogauti gali net ir mažiausi vaikučiai.

Gamtos terapija

Vienas iš itin veiksmingų, mokslininkų patvirtintų būdų sustiprinti organizmo imunitetą, pailsėti ir intravertiškai papramogauti yra Gamtos terapija. Tobula vieta mėgautis gydančia gamtos galia – kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“ Trakų rajone.

Gamtos terapijos veiksniai „Vila Viesai“ sodyboje:

 • Viesų ežeras.
 • Pakrantės augmenija ir paukščiai.
 • Sodybos aplinkos dizainas.

Viesų ežeras. Gamtos terapijos poveikis juntamas stebint, klausantis ir fiziškai patiriant ežero vandenį. Galime stebėti, kaip keičiasi vandens spalva, atspindžiai, paviršiaus faktūra. Harmonizuojančiai veikia ir pats ežero vietovaizdis, pavyzdžiui – saulėlydis, nutvieskiantis ir dangų, ir vandenį. Būnant prie ežero veikia ir girdimi garsai: bangelių teškenimas į lieptą, tylus valtelės čiuožimas stikliniu vandens paviršiumi. Visu kūnu ežero vandenį pajaučiame maudynių metu. Ši patirtis labai skiriasi maudantis karštą dieną ir panyrant į vandenį vėsiu oru, pavyzdžiui, įkaitus po pirties ar kubilo procedūrų.

Pakrantės augmenija ir paukščiai. Raminantį poveikį sodybos svečiams teikia ne tik ežero raibuliavimas, bet ir prie lieptų augančių meldų šlamėjimas, pakrantėje augančių medžių, krūmų ošimas. Nuo seno čia augančiuose juodalksniuose bei beržuose sodybos šeimininkas įrengė net 20-imt inkilų. Šiuose nameliuose netruko apsigyventi įvairūs paukščiai: varnėnai, strazdai giesmininkai, žvirbliai ir kėkštai. „Vila Viesai“ sodyboje gyvenantys paukščiai džiugina gamtos garsų išsiilgusias ausis maloniu čiulbėjimu. Čia galima išgirsti ir melodingąją lakštingalos giesmelę ir nerimastingą gegutės kukavimą. Didžioji sodybos pakrantės puošmena yra baltosios gulbės bei raibosios antelės.

Sodybos aplinkos dizainas. Vaikštant po didžiulę, 2 ha kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ teritoriją, svečiai dažnai gėrisi čia augančios augmenijos įvairove, spalvomis, formomis ir kvapais, o tai taip pat yra gydomojo gamtos poveikio dalis.

Sodybos aplinkos grožiu rūpinasi diplomuota agronomijos mokslų specialistė, tad augmenijos įvairovė čia yra tikrai didelė. Sodybos prie ežero „Vila Viesai“ eksterjere puikuojasi žydintys krūmai, gėlių klombos, kiti kraštovaizdžio apipavidalinimo sprendimai bei kruopščiai prižiūrima žalia veja. Tiems lankytojams, kurie domisi botanikos įvairove ar net patys mėgsta kurti sodo estetiką, puslapyje „Sodybos aplinka“ išvardinome, kokios gėlės, krūmai bei medžiai puošia sodybos aplinką. (daugiau: https://www.vilaviesai.lt/sodybos-aplinka).

Sveikatinimo paslaugos

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ gali pasigirti ne tik įvairiomis sportinėmis pramogomis, ežero terapija, bet ir trijų rūšių sveikatinimo galimybėmis. Sodybos namuose bei šalia jų yra įrengtos šios sveikatinimo priemonės:

Mūsų svečiams šios sveikatinimo procedūros dažnai paįvairina viešnagės veiklas ir suburia kitokio tipo bendravimui, todėl pirtis, sauna ar kubilas tampa dar viena „Vila Viesai“ sodybos pramogų rūšimi.

Kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ paslaugos: kaina, užimtumas, rezervacija

Jeigu Jus sudomino „Vila Viesai“ sveikatinimo paslaugos (pirtis, sauna, kubilas), sodybos nuoma ar konkretaus namo nuoma, paslaugos kaina, užimtumas ir rezervacija yra derinama individualiai: 

Tel. +370 682 43459
El. p. stanislava.kozakiene@gmail.com
Messenger žinute: Vila Viesai – sodybos nuoma – Trakų r.“ Facebook psl.
Kontaktų formoje: https://www.vilaviesai.lt/kontaktai

Sodybos adresas: Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“
Kranto g. 9, Padumblės k., LT-21103 Trakų r.

Susisiekti su mumis

  YouTube
  Instagram