skip to Main Content
+370 682 43459 vilaviesai@gmail.com

Sveikatinimas

Sveikatinimas „Vila Viesai“: PIRTIS, SAUNA, KUBILAS

Norite ne tik pramogauti gamtoje prie ežero, susitikti su artimaisiais, švęsti, ilsėtis nuo kasdienybės tempo, bet ir visapusiškai pagerinti fizinę bei psichinę savijautą? Jūs rūpinatės savo sveikata ir žinote, kaip gerai organizmą paveikia drėgno, sauso karščio procedūros, vėsaus, karšto vandens procedūros, gamtos terapija? Tuomet mūsų sodyba yra tinkamiausia vieta Jūsų poilsiui ir laisvalaikio praleidimui, nes čia rasite ir gamtą, ežerą, ir sveikatinimo procedūras, ir komfortiškus namus nuomai.

Sodyba prie ežero „Vila Viesai“ – tai netoli Vilniaus, Trakų r. įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, kuri išsiskiria erdvia, pavyzdingai tvarkoma 2 ha teritorija ir plačia Viesų ežero pakrante. Čia galima išsinuomoti 3-is komfortiškus dviejų aukštų namus su pirtimis, terasomis, salėmis ir jaukiais miegamaisiais: Pagrindinį namą, Namą su židiniu ir Pirties namuką.

Išsirinkite

Sodyboje yra įrengtos šios sveikatinimo priemonės: rusiška garo pirtis (2 vnt.); sauso oro ir garo sauna (1 vnt.), kubilas (2 vnt.). Pirtys yra įrengtos Pagrindinio namo ir Pirties namuko pirmuose aukštuose. Sauna įrengta Namo su židiniu antrajame aukšte. Kubilai yra pastatyti sodybos teritorijoje, po atviru dangumi, prie Pirties namuko ir Namo su židiniu. Pirčių paslaugos yra įtrauktos į namo nuomos mokestį. Kubilas yra užsakomas papildomai.

  • Rusiška pirtis 1 (9.60 kv.m / 10 žmonių) – įrengta Pagrindinio namo I-ame aukšte.
  • Rusiška pirtis 2 (6.07 kv.m / 6 žmonės) – įrengta Pirties namuko I-ame aukšte.

Rusiškos pirties naudojimosi taisyklės

  • Sauna (5.50 kv.m / 3-4 žmonės) – įrengta Namo su židiniu II-ame aukšte.

Saunos naudojimosi taisyklės

  • Kubilas 1 (6-8 žmonės) – įrengtas lauke, prie Pirties namuko.
  • Kubilas 2 (6-8 žmonės) – įrengtas lauke, prie Namo su židiniu.

Kubilo naudojimosi taisyklės

Pirtis, sauna, kubilas – nauda organizmui

Dauguma kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ svečių mielai naudojasi sodybos namuose ar šalia jų įrengtomis sveikatinimo galimybėmis, tačiau ar visi žinome, kuo gi naudingos šios procedūros? Kokią naudą organizmui teikia garo pirtis, sauna, kubilas?
Buvimas karštyje, šiltame vandenyje (kubilas), gausus prakaitavimas, kontrastingos procedūros, teigiamai veikia kraujotaką, atpalaiduoja raumenų spazmus ir mažina psichinę įtampą. Dėl kompleksinio garo pirties, saunos ar maudynių kubile poveikio visapusiškai pagerėja organizmo savijauta:

Antistresinis poveikis

Atsipalaiduoja įsitempę nervai, pagerėja psichinė pusiausvyra.

Raumenų, sąnarių atpalaidavimas

Procedūros spartina organizmo gijimą po sportinių traumų, palengvina artrito, reumato, sąnarių ligų požymius.

Organizmo valymas, odos skaistinimas

Karštas vanduo, garai, sausas karštis atveria odos poras, padeda šalinti susikaupusius organizmo šlakus. Išsivaliusi kūno oda tampa švari, lygi, žmogus atrodo pajaunėjęs, pailsėjęs.

Imuniteto stiprinimas

Reguliarus lankymasis saunoje, pirtyje, kubile gerina kraujotaką, termoreguliaciją ir bendrą organizmo ištvermę.

Padeda sergant kai kuriomis ligomis

Gali teigiamai paveikti gydant šias ligas: širdies ir kraujagyslių ligas, diabetą, nutukimą, astmą, kvėpavimo takų sutrikumus.

Poveikis intelektui, proto stimuliacija

Sveikatinimo procedūras derinant su fiziniais pratimais, teigiamai paveikiamas ir žmogaus intelektas, gebėjimas analizuoti, susikoncentruoti ir efektyviai dirbti.

Nakvynė Trakuose, „Vila Viesai“ sodyboje: kaina, užimtumas, rezervacija

Nakvynė prie ežero, sodybos nuoma ar konkretaus namo nuomos kaina derinama individualiai. Jeigu susidomėjote kaimo turizmo sodybos „Vila Viesai“ nuomos galimybėmis, papildomą informaciją dėl rezervavimo, užimtumo, kainos teikiame:

Tel. +370 682 43459
El. p. stanislava.kozakiene@gmail.com
Messenger žinute: Vila Viesai – sodybos nuoma – Trakų r.“ Facebook psl.
Kontaktų formoje: https://www.vilaviesai.lt/kontaktai

Sodybos adresas: Kaimo turizmo sodyba „Vila Viesai“
Kranto g. 9, Padumblės k., LT-21103 Trakų r.

Susisiekti su mumis

    YouTube
    Instagram